poniedziałek, 19 stycznia 2015

Marzycielska Poczta - Szkocja "pocztówka z podróży"


Szkocja (UK) - kolejne pocztówki w ramach akcji Wysłałem je do:1. Aleksandra M.
2. Kuba O.
3. Natalia S.
4. Natanael W.
5. Szymon G.


Pocztówki wysyłam w dniu 19 stycznia 2015' (poniedziałek) - mam nadzieję, że sprawią zainteresowanym radość, a wszystkich tych którzy zechcieliby przyłączyć się do akcji serdecznie zapraszam na: http://marzycielskapoczta.pl/ (link).


Komentarze:

Szczegółowy opis akcji: http://marzycielskapoczta.pl/marzycielska-poczta-szczegolowy-opis-akcji/ (link)


"Czym jest Marzycielska Poczta ? 


Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Na stronie MarzycielskaPoczta.pl prezentujemy profile chorych dzieci wraz z ich adresami pocztowymi. W profilach można odnaleźć najważniejsze informacje o dzieciach, ich zainteresowania czy krótką biografię.
Marzycielska Poczta wystartowała 12 października 2009 roku, jest akcją stałą, która nieustannie tętni życiem"

"W czym tkwi magia Marzycielskiej Poczty ?
Marzycielska Poczta nie jest akcją jednostronną i w tym tkwi jej wielka moc. Chore dzieci oraz ich rodzice, w miarę możliwości zdrowotnych i finansowych, odpisują na przesyłki, a najczęściej pozostawiają w swoich profilach imienne podziękowania za każdy list, kartkę lub prezent.
Dzieci często fotografują się z otrzymanymi przesyłkami. Dla osób, które wysłały coś od siebie, jest to niezwykle poruszające. Odwiedzając profile można na bieżąco dowiedzieć się o wydarzeniach w życiu dzieci, a przeglądając komentarze zobaczyć, że cały rok panuje u nas ciepła, pełna troski atmosfera. Jesteśmy po prostu jedną, wielką rodziną! "


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodaj komentarz