piątek, 23 lutego 2018

Marzycielska Poczta (Ho Chi Minh) Wietnam - W 40 Dni Dookoła Świata - "Pocztówka z Podróży"Wczoraj mi się zamarzyło takie miejsce, w którym załatwię wszystko od A do Z w temacie pocztówek, a dziś proszę jest :-).
Ho Chi Minh (Sajgon) w Wietnamie łączy w sobie to wszystko. A dokładnie tutejszy Urząd Pocztowy, to jak widzę wielka atrakcja turystyczna. Sam spędziłem tu sporo czasu i to nie tylko ze względu na wysyłkę pocztówek. Można to znaleźć coś ciekawego dla siebie na pamiątkę pobytu w Wietnamie.  
Stąd wysłałem dziś pocztówki dla Dzieciaków z Marzycielskiej Poczty, a dokładnie do: 


01. Emilka Kocurek
02. Ewa Dąbrowska
03. Irmina Rychlicka
04. Julia Skonieczek
05. Katarzyna Krupa
06. Krystian Greneczko
07. Krzyś Majka
08. Kuba Ostasz
09. Lenka Krakowczyk
10. Maciej Oświeciński 
11. Martynka Kurek
12. Mateusz Halejcio
13. Monika Jadczak
14. Natalia Dobska
15. Natalia Sidło 
16. Nikola Kowalik
17. Paweł Majewski
18. Tobiasz Nowicki
19. Szymon Gromada
20. Wiktoria Gałka
21. Wiktoria Kępińska
22. Wiktoria Mering
23. - 25. SponsorzyWietnam przeżywa prawdziwy najazd turystów. Nigdzie dotąd w tej podróży od Azerbejdżanu i dalej nie widziałem tylu europejczyków. Stąd też chyba tak dobrze zorganizowana przez Wietnamczyków infrastruktura dotycząca turystyki. Na poziomie miejsca noclegowe, biura turystyczne na każdym kroku i bardzo wiele gadżetów. Oczywiście niemal wszędzie można się targować. Na większości rynkowych stoisk nawet trzeba, aby wyjść na jakąś sensowna cenę, bo pierwsze podane są niczym z kosmosu. 
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodaj komentarz