niedziela, 11 lutego 2018

Marzycielska Poczta (Lwów) Ukraina - W 40 Dni Dookoła Świata - "Pocztówka z Podróży"


To pocztówka, której póki co nie ma !

Z Lwowa pierwotnie zaplanowałem wysyłkę do dzieciaków z Marzycielskiej Poczty specjalnej kartki zaprojektowanej przeze mnie, która miała być zwiastunem tej podróży (towarzyszącej jej Akcji Pocztówka z podróży) i zapowiedzią kolejnych kartek. Niestety z uwagi na fakt, że nawaliła niezawodna poczta Królowej Elżbiety II (Royal Mail) nie otrzymałem przesyłki nie tylko na czas, ale nie otrzymałem jej w ogóle (zaginęła). :-( Wg nr rejestracyjnego wciąż leży w głównym centrum przesyłek Royal Mail w Edynburgu.

Sama pocztówka nie jest niczym nadzwyczajnym, po prostu przedstawia flagi wszystkich krajów które znajdują się na trasie mojej podróży. Są także loga 21 przewoźników z którymi przemieszczę się podczas podróży "W 40 Dni Dookoła Świata". No i trudno było zmieścić tam coś więcej.

Jeszcze zanim wyruszyłem w tę podróż złożyłem reklamację najpierw do Royal Mail, ale Ci jak zwykle odsyłają do nadawcy. Tam również reklamowałem zanim Królewska Poczta raczyła odpowiedzieć i wciąż cierpliwie czekam na potwierdzenie nowego wydruku, nadania i wysyłki paczki do jednego z hosteli na Hawajach, tj. na trasie mojej podróży. Czy się uda ? Teraz zależy to od firmy która je produkuje. Póki co idzie im opornie, ale wciąż jest nadzieja. Mam sporo różnych zajęć, więc przestałem się tym przejmować, ale na ich miejscu nie chciałbym czytać recenzji jeśli pocztówki nie dotrą do USA na czas, zatem zobaczymy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodaj komentarz