czwartek, 13 listopada 2014

Finał Akcji Charytatywnej "South America - Pocztówka z podróży"

Dawid (12L) ma jedno marzenie: Wyjazd do Watykanu i audiencja u Papieża

http://www.mammarzenie.org/marzyciele/6008-Dawid/?contrast=1 (link)Za sprawą kilku osób, które wzięły udział w Akcji Charytatywnej "South Ameryka - Pocztówka z Podróży" udało mi się zebrać 260 PLN. Pewnie gdybym szukał dla siebie promocyjnego lotu udałoby mi się zmieścić coś w tej kwocie i korzystając z jakiejś promocji obleciałbym do Rzymu i odwiedził Watykan, w którym już dwukrotnie za niewiele większe pieniądze miałem przyjemność być. 

Jednakże Dawid  ma 12 lat i w dodatku jest chory. Wymaga odpowiedniej opieki i On jest tutaj najważniejszy. Trzeba zorganizować transport, opiekę, zakwaterowanie i wyżywienie. A to wymaga znacznie większych środków. 


Dzięki Akcji Charytatywnej "South Ameryka - Pocztówka z Podróży" udało się znaleźć klucz, 
ale trzeba siły aby otworzyć wielkie wrota Watykańskiej Świątyni, 
i zainicjować spotkanie Naszego bohatera z Papieżem Franciszkiem.     


Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które umożliwią Dawidowi spełnić Wielkie Marzenie Życia zasil to przedsięwzięcie dowolną kwotą na konto:


Nr konta w banku ING: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
Fundacja Mam Marzenie, ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków
Tytułem: Dawid, wyjazd do Watykanu i Audiencja u Papieża, oddział Warszawa

Posiadam małą rezerwę (pamiątkowych już) pocztówek South Ameryka - Pocztówka z Podróży. Każdy kto wpłaci na ten konkretny szczytny cel (już bezpośrednio na konto Fundacji Mam Marzenie) może liczyć na otrzymanie pamiątkowej kartki. Wystarczy wysłać do mnie informacje o dokonanej wpłacie i podać adres na e-maila: mojeflagi@gmail.com. Z przyjemnością wyślę taką pocztówkę z Polski lub też z kolejnej podróży - wysyłam również zagranicę.  

Fundacja Mam Marzenie: http://www.mammarzenie.org/ (link) to "Ruch spełniania marzeń powstał dzięki ludziom z całej Polski, których połączyła idea bezinteresownej pomocy choremu dziecku i jego rodzinie. To na wolontariuszach opiera się cała struktura naszego ruchu i to oni są jego ambasadorami w swoim środowisku".

Fundację Mam Marzenie - wybrałem pośród innych, aby zgodnie z punktem 8 i 9 Regulaminu Akcji Charytatywnej South Ameryka - Pocztówka z Podróży zamieszczonego na: http://mojeflagi.blogspot.com/2014/09/regulamin-akcji-charytatywnej-south.html (link) w zadeklarowanym terminie przekazać zebrane pieniądze, które wpłynęły na moje konto złotówkowe. Postanowiłem również, że przekazuję całość zebranej kwoty, tj. 260 PLN (bez potrącania z powyższej sumy kosztów nabycia pocztówek oraz zakupionych znaczków pocztowych i wysyłki ich z Ameryki Południowej, bowiem te koszty nie są małe). Na pozostałe konta (walutowe) nie wpłynęła żadna kwota.  

Zgodnie z wyciągiem bankowym wpłat (wg kolejności wpłat) na konto w PLN w miesiącu wrześniu dokonali:

Piotr B. - 20 PLN
Kamil K. - 20 PLN
Iwona B. - 50 PLN
Marek i Lucyna W. - 60 PLN
Krzysztof W. - 20 PLN
Piotr M. - 20 PLN
Anna P. - 50 PLN
Ewa M. - 20 PLN
---------------------
Razem: 260 PLN

Poniżej potwierdzenie przelewu dokonanego z konta Alior Bank na konto Fundacji Mam Marzenie (z przeznaczeniem na konkretny cel: Dawid, wyjazd do Watykanu i audiencja u Papieża. 

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim,  którzy wzięli udział w Akcji Charytatywnej "South Ameryka - Pocztówka z Podróży". 

Gorąco zachęcam do wsparcia tego szczytnego celu również Tych, którzy choćby z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcą zrobić jakiś dobry uczynek, dorzucić choćby małą cegiełkę, która pomoże spełnić Wielkie Marzenie Życia - Dawida (dwunastoletniego chorego chłopca). Zasil to przedsięwzięcie dowolną kwotą na wyżej podane konto.Update: 25.11.2014'

Potwierdzone wpłaty dokonane bezpośrednio na cel i konto fundacji:

2014 11 20 Ewa M. - 50 PLN
2014 11 20 Munro C. - 50 PLN*
2014 11 25 Adam S. - 200 PLN*
2014 11 25 Anna S. - 20 PLN*
2014 11 25 Ewa M. - 20 PLN*

Bardzo dziękuję w imieniu Dawida :-)

Wg potwierdzonych wpłat (o których wiem, zgodnie z datą update) aktualnie celowe konto zasila kwota: 600 PLN.

* - przelew dokonany z innego rachunku niż dane darczyńcy


Update: 17.06.2015'


Znaleźli się sponsorzy. Marzenie Dawida udało się zrealizować :-) !!!


relacja: http://www.mammarzenie.org/marzyciele/6008-Dawid/ (link)Zdjącia w Servizio Fotografiko L'Osservatore Romano: http://www.photovat.com/index1.htm (link)


trzeba wybrać po kolei:
- click here- events 2015
- giungo-june
- 17.06.2015 udienza generale  
- incontro con i disabli  
- strona 10 (zdjęcia z Dawidem zaczynają się od numeru 194068).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodaj komentarz